Powiązane wpisy

11 Comments

 1. 1

  Artur

  Świetny artykuł, jednak warto dodać, że bez chęci budowania wizerunku firmy nie jesteśmy w stanie współcześnie normalnie funkcjonować. W szczególności dotyczy to dużych firm, które praktycznie cały czas korzystają z pomocy PR-owców.

  Odpowiedz
 2. 2

  HeyDay

  W kwestii pomysłowych gadżetów firmowych nieodzownym jej elementem od wielu lat są eko torby bawełniane w których znajdują się teczki z notesem, długopisy czy też różnego rodzaju zabawki.

  Odpowiedz
 3. 3

  Atrio

  Budowanie dobrych relacji z klientami wymaga pracy wielu ludzi oraz narzędzi, gdzie właśnie jednym z nich są właśnie gadżety firmowe takie jak torby czy też inne dodatki do niego (np. pendrive z nadrukiem loga firmy itd), które w połączeniu w całość stanowią do dziś nieodzowny element.

  Odpowiedz
 4. 4

  Poznanreklamy

  Wiadomo, że każda firma nie istnieje bez wizerunku. Jednak by móc go sobie zbudować musi po pierwsze określić swoje plany oraz narzędzia jakie są mu potrzebne do ich realizacji. W tym celu małe firmy głównie stawiają na reklamę uliczną, w szczególności na szyldy reklamowe poznań czy oklejenie samochodów reklamą. Ważne jest by reklama firmy przyciąga potencjalnych klientów do skorzystania z naszych usług lub towarów.

  Odpowiedz

dodaj nowy komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © CONSIDER.PL


Kurs z Excela - samouczek HIT!

⇒ 500 przykładów funkcji ⇒ zadania z rozwiązaniami ⇒ triki i wskazówki

SPRAWDŹ 

i pobierz fragment za darmo