O autorze bloga słów kilka.

Mam na imię Piotrek. Od kilkunastu lat pracuję w obszarze marketingu i analityki danych. Zajmowałem się: marketingiem strategicznym i operacyjnym na rynkach B2C i B2B, e-commerce, CRM, rozwojem produktów, zarządzaniem projektami, zagadnieniami logistycznymi, controllingowymi i finansowymi. I generalnie nadal się tym zajmuję.

Jako marketingowiec preferuję konkretne działania sprzedażowe ponad pseudo-wizerunkowe. Pasjonuję się analityką na dużych zbiorach danych i metodami syntetycznej wizualizacji. Statystycznie rzecz biorąc, częściej się z czymś nie zgadzam, niż zgadzam.

Pracuję na liczbach i bazach danych. Korzystam m.in. z: MS Excel (w tym Power Query, Power Pivot, VBA), SAS Enterprise Guide, RStudio, QlikView, Microstrategy, SAP Lumira, Teradata SQL Assistant, Power BI, MS SQL Server,…

Cenię:

  • prostotę – bo wszystko co skuteczne jest z natury proste;
  • pragmatyzm – bo teorii miło się słucha, ale z reguły ma się nijak do rzeczywistości,
  • zmiany w sposobie myślenia i działaniu – bo zawsze są początkiem czegoś nowego.

W czym mogę pomóc?

 


 

O blogu consider.pl

od 6 lat prowadzę niniejszego bloga, na którym dzielę się: wiedzą, doświadczeniem, obserwacjami, podejściem i sposobem postrzegania pewnych zagadnień biznesowych. Jego głównym celem jest gromadzenie w jednym miejscu praktycznej wiedzy pomocnej w ogólnie pojętym życiu zawodowym, marketingowo-projektowo-sprzedażowym.

Co miesiąc około 50 tys. użytkowników odwiedza skromne progi niniejszej witryny. Jedni znajdują tu odpowiedź na swoje pytania, inni trochę inspiracji do dalszych poszukiwań, kolejni zrzynają całe akapity i wklejają je do swoich prac zaliczeniowych, pozostali … właściwie to nie wiem, co oni tu robią i czego szukają, ale pozdrawiam gorąco wszystkich :)

 

Życzę miłej lektury!

Zapraszam do kontaktu: consider@consider.pl  

Piotrek

 

Copyright © CONSIDER.PL


Kurs z Excela - samouczek HIT!

⇒ 500 przykładów funkcji ⇒ zadania z rozwiązaniami ⇒ triki i wskazówki

SPRAWDŹ 

i pobierz fragment za darmo