Powiązane wpisy

5 Comments

 1. marketingowiec

  Jakosć, jakość i jeszcze raz cena to klucz do lojqlnosci klienta :)))

  Odpowiedz
  1. consider

   Bardzo trafna puenta moim zdaniem :)

   Odpowiedz
 2. Lexie

  Bardzo dobre zebranie wiedzy, dziękuję za lekturę :)
  Tak abstrahując trochę od treści, dość istotny też jest, w moim odczuciu, wybór narzędzia komunikacji z klientem. Za ciekawy trend tutaj uważam marketing sms. Czy takie smsy są skuteczne? Cytując za Waszym artykułem – “to zależy” ;) U mnie się sprawdza, badania też pokazują raczej pozytywne wyniki (mówię o prowadzonych przez SerwerSMS.pl: http://serwersms.pl/badanie2013/), niemniej jednak, kampania oczywiście musi być przemyślana i dobrze poprowadzona. Dobrze, że zwracacie właśnie uwagę na insight konsumencki i badanie skuteczności – powinno się częściej podkreślać te aspekty :)

  Odpowiedz
  1. consider

   Przemyślana kampania to podstawa – swego czasu przejąłem służbowy numer telefonu po jakiejś maniaczce zakupowej, która zapisała się na kilka list dystrybucyjnych. Większość SMSów wyglądała mniej więcej tak : “Tylko w ten weekend 20% rabatu….”, “Pokaż ten SMS, a otrzymasz…” Generalnie te same treści wysyłane w stałych cyklach, na okrągło. Oddzielnym problemem było wypisanie się z tych list – żadna z firm nie udostępniała na swojej stronie formularza, który by to zautomatyzował. Zatem trochę trzeba było pokorespondować – bo w niektórych przypadkach jedynym dostępnym kontaktem był email ogólny.

   Odpowiedz
 3. Marcin

  Budowanie lojalności stałych klientów było moim głównym celem na 2017 rok. Długo zastanawiałem się jakie narzędzia do tego wykorzystać i padło na marketing smsowy. Rozpoczęliśmy współpracę z platformą playsms.pl, która obsługuje takie działania. Efektywność można było łatwo sprawdzić i muszę powiedzieć, że sami nie spodziewaliśmy się aż tak dobrych wyników.

  Odpowiedz

dodaj nowy komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © CONSIDER.PL


Kurs z Excela - samouczek HIT!

⇒ 500 przykładów funkcji ⇒ zadania z rozwiązaniami ⇒ triki i wskazówki

SPRAWDŹ 

i pobierz fragment za darmo


X
ZDOBĄDŹ umiejętności ANALITYCZNE - dołącz do KURSU!