Powiązane wpisy

9 Comments

 1. Zobacz: Proste i tanie sposoby zwiększenia sprzedaży | Consider | blog okołohandlowy

 2. Zobacz: Jak wzbudzić zainteresowanie przed, w trakcie i po rozmowie sprzedażowej? | Consider | blog okołohandlowy

 3. 3

  Marti

  bardzo przydatne inspiracje. ja do tej pory zawsze korzystałam z bazy pomysłów od gadzetytokantis.pl naprawdę mnóstwo produktów tam mają, często zamawiam coś, żeby sprawdzić, jak klienci będą reagować, nigdy się nie zawiedli, zawsze chętnie przyjmują ode mnie upominki ;d

  Odpowiedz
 4. 4

  Hakiru

  świetna lista. co do herbat., ciekawą i niebanalną opcją są herbaty kwitnące. pięknie się prezentują . pozdrawiam

  Odpowiedz
  1. 4.1

   Juliaa

   A do herbaty czekoladki firmowe z nadrukiem, klienci chętniej wpadają do salonu a co najważniejsze wracają ;) W lutym warto się wybrać na Remadays do Nadarzyna, ja akurat tam podglądam sobie ciekawe rozwiązania dla mojej firmy i jak widać dobrze mi to wychodzi. ;)

   Odpowiedz
 5. 5

  Gwiazdka

  Dobra lista :) Od siebie dodam że w tym roku popularne są stare kosze prezentowe (już nie nowe kosze…). Faktycznie prezentują się dostojnie i elegancko, “na bogato” ;)

  Odpowiedz
 6. 6

  Tomasz

  Ostatnio czytałem artykuł jak ciekawie można wykorzystywać firmowe materiały promocyjne jednocześnie jako biznesowe upominki dla klienta. Artykuł coś w stylu „Jak wykorzystywać fotoalbumy w kontaktach biznesowych”

  Odpowiedz
 7. 7

  Paweł

  Bardzo fajny wpis, lekko zabrakło w zestawieniu po prostu zegarka, klasycznego bądź obecnie popularnego jak np. drewniane. Ciekawy blog.

  Odpowiedz
 8. 8

  Marcin

  Przydatny zestaw, daję sporo inspiracji, dziękuję. Ile byśmy nie mieli pomysłów to najważniejszą w mojej ocenie z racji mojej profesji jest personalizacja prezentu, dodanie imienia czy innej inforamcji na prezencie, która dotyczy tylko obdarowanego dodaję osobistego charakteru i chyba to jest najfajniesze w takim upominku. Pozdrawiam Marcin

  Odpowiedz

dodaj nowy komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © CONSIDER.PL


Kurs z Excela - samouczek HIT!

⇒ 500 przykładów funkcji ⇒ zadania z rozwiązaniami ⇒ triki i wskazówki

SPRAWDŹ 

i pobierz fragment za darmo