Powiązane wpisy

7 Comments

 1. Aleksandra

  CRM to potężne oprogramowanie, gdyż umożliwia naprawdę wiele i dzięki temu praca staje się lżejsza. Z pewnością niezawodny jest w marketingu czy projektach. Korzystam z http://www.crm7.pl i jestem bardzo zadowolona. mam podgląd na wszystko co mi potrzebne, a gdy nagle potrzebuję sprawdzić informację, wystarczy kilka kliknięć :) Jeśli chodzi o projekty sprzedażowe czy analityczne, to także polecam wdrożenie crm – z pewnością efekty będą bardziej widoczne i firma szybciej się rozwinie :)

  Odpowiedz
  1. Radek

   Nie wiem kim jesteś Aleksandra, ale firma more7 i jej system to jedna wielka pomyłka. Współpraca z tą firmą jest tragiczna. Po zapłaceniu za system kończy się ich zainteresowanie klientem. A dla mojej firmy przygotowali specjalną ofertę – żeby usunąć usterki w oprogramowaniu odkryte po zakończeniu DWULETNIEGO WDROŻENIA musimy zaktualizować system do najnowszej wersji – koszt jak za nowy system. Mistrzostwo świata.

   Odpowiedz
 2. Natalia

  W firmie, w której pracuję, od 5 miesięcy używamy systemu CRM Kamflex i jesteśmy zadowoleni. Dobrze móc gromadzić wszystkie dane w jednym systemie i mieć do nich dostęp online. Wdrożenie też przebiegło sprawnie.

  Odpowiedz
 3. Krzysztof

  my ostatnio wdrożyliśmy csmart.pl, bardzo fajny, nowoczesny, intuicyjny.. a dedykowane funkcje wprowadzili nam za darmo. polecam

  Odpowiedz
 4. Witold

  Artykuł bardzo merytoryczny.
  PS. Drodzy komentujący … szkoda czasu na reklamę albo dyskredytowanie tej czy innej firmy.

  Odpowiedz
 5. Agnieszka

  System CRM bardzo jest pomocny w pracy. Moja firma korzysta od kilku lat z CRMa Firmao https://firmao.pl/?pk_campaign=dm_oferty. Przydatna jest ewidencja czasu pracy, fakturowanie, ofertowanie, zarządzanie zadaniami, księgowość, różne integracje ze sklepami internetowymi i programami, wszystko działa szybciej niż w tradycyjny sposób, jako szef można widzieć wszystko co Twoi pracownicy robią, o której są w pracy, ile przepracowali. Jest tego o wiele więcej ;)

  Odpowiedz
 6. poper

  U nas Berberis jest mega istotny. Zarządzenie tym wszystkim zrobiło się łatwiejsze, nie ma tylu komplikacji i generalnie nie ma się czego czepiać. Wiadomo – trzeba dane wprowadzać do systemu, ale już przy wszystkich innych działaniach to wpływa pozytywnie na poświęcany temu czas.

  Odpowiedz

dodaj nowy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © CONSIDER.PL


Kurs z Excela - samouczek HIT!

⇒ 500 przykładów funkcji ⇒ zadania z rozwiązaniami ⇒ triki i wskazówki

SPRAWDŹ 

i pobierz fragment za darmo


X
Do 22 września KURS Analitycznego MYŚLENIA w super cenie. Zdobądź certyfikat do CV