Powiązane wpisy

5 Comments

 1. BOBEK

  A co z wysyłką do baz przeczyszczonych przez programy takie jak Anomail? Podobno wiedzą kogo usunąć przed wysyłką zapytań bo ludzie im zgłaszają kto nie chce ofert lub pytań

  Odpowiedz
  1. consider

   Z systemami do email marketingu jest tak, że zanim wyśle się wiadomość o treści handlowej, najpierw trzeba zdobyć zgodę. Późniejsze wykluczanie z emailingu osób, które zrezygnują z subskrypcji to pikuś – w taką funkcjonalność wyposażone są niemal wszystkie automaty. Problemem jest zdobycie wspomnianej zgody na wysyłkę – bo zgodnie z obowiązującym prawem nie można wychodzić z założenia, że dozwolone jest wysyłanie spamu do każdego adresu, jaki się posiada w bazie, a dopiero w momencie, gdy taka osoba wyrazi sprzeciw, należy usunąć ją z listy.

   Odpowiedz
 2. Piotr

  Artykuł jest nieaktualny od 1,5 roku. Od stycznia 2013 obowiązują nowe zasady – można wysyłać oferty do firm bez uprzedniej zgody, natomiast – w przypadku osób prywatnych nie. Artykuł wprowadza w błąd. Zarówno autorowi tekstu, jak i czytelnikom proponuje zajrzeć do AKTUALNIE OBOWIĄZUJĄCEJ USTAWY, a tym którzy wolą pójść na skróty zamieszczam niniejsze linki:

  http://ostium.pl/prawo/marketing-a-prawo/wysylanie-ofert-handlowych-na-nowych-zasadach/

  http://www.gofin.pl/17,2,145,114387,uchylony-zakaz-wysylania-spamu-na-firmowe-skrzynki.html

  Odpowiedz
 3. Paweł

  Świetny materiał nie tylko dla początkującego. Choć jako początkujący mogę powiedzieć, że dowiedziałem się więcej niż obserwując doświadczonych kolegów z pracy

  Odpowiedz
 4. ToTemat

  Jest to dość duży problem. Bo zakładając firmę jaka może mieć dobre i korzystne usługi nie ma jak poinformować o tym potencjalnych jej klientów. Choć można próbować na żywo umawiać spotkania także i to jest jakieś wyjście.

  Odpowiedz

dodaj nowy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © CONSIDER.PL


Kurs z Excela - samouczek HIT!

⇒ 500 przykładów funkcji ⇒ zadania z rozwiązaniami ⇒ triki i wskazówki

SPRAWDŹ 

i pobierz fragment za darmo


X
Do 22 września KURS Analitycznego MYŚLENIA w super cenie. Zdobądź certyfikat do CV