Powiązane wpisy

11 Comments

 1. 1

  Joanna Kępa

  Witam ! Mój dziadek otworzył punkt naprawy motocykli. Nie mieliśmy jednak pojęcia, gdzie go zareklamować. Odnalazłam w Internecie stronkę odkryjfirme.pl – zarejestrowałam nas i dzięki temu zyskaliśmy ogromną ilość nowych klientów !

  Odpowiedz
  1. 1.1

   Tetrys

   Ale pseudo marketing szeptany :D

   Odpowiedz
 2. 2

  Ula

  Bardzo ciekawy artykuł:)

  Odpowiedz
 3. 3

  Anna Jarosz

  Reklama firmy w sieci jest dziś niezwykle ważna. Ja otwierając własną działalność od razu postawiłam na pozycjonowanie, które zleciłam firmie http://seo-www.pl/. Współpracujemy na zasadzie płatności za efekt, co moim zdaniem jest najlepszą opcją, bo opłacam fakturę VAT dopiero w momencie, gdy moja strona trafi do top 10. Dodatkowo na bieżąco śledzę postępy dzięki specjalnym raportom, mówiącym o pozycji mojej strony i wiążącym się z tym kosztami. Klienci szybciej docierając do mojej strony, znacznie chętniej decydują się na korzystanie z moich usług, a o to w całej promocji chodzi.:)

  Odpowiedz
 4. 4

  Kasia

  Internet to na pewno jedno z najlepszych miejsc na reklamę. Podstawą jest dobrze wypozycjonowana stronka internetowa. Warto skorzystać z pomocy solidnej agencji np Solv. Poza tym pozycjonowanie to inwestycja, która się zwraca. Warto też zadbać o kampanię marketingową w social media czy AdWords.

  Odpowiedz
 5. 5

  Magdalena

  Z prezentacją oferty łączą się artykuły sponsorowane. Ostatnio jednak pisze się artykuły, które zawierają “lokowanie produktu” czasami dosłownie link do sklepu a czasem nie.
  Zauważyłam, też artykuły które tylko sugerują, rozbudzają potrzebę produktu i zawierają frazę kluczową, którą później czytelnik ma wpisać w google i trafić do sklepu.
  Nadal działa marketing szeptany na forach, ale wpisy już nie zawierają linków ale frazy, na które pozycjonuje się sklep. Na forach jest pełno blogerów, którzy próbują zarobić i promując coś.. w sumie to zastanawia mnie jaki jest procent “zwykłych użytkowników” którzy z nudów lub potrzeby piszą ocenę jakiegoś produktu.

  Odpowiedz
 6. 6

  Roman

  Jeżeli zależy nam na szybkim zwiększeniu ruchu na stronie, który do tego będzie również wartościowy to najlepiej działać z AdWordsami.

  Odpowiedz
 7. 7

  ledspace

  Teraz bez reklamy w sieci chyba firma by nie ruszyła, albo na pewno dużo wolniej :)

  Odpowiedz
 8. 8

  KUSNIERCZAK.pl

  Bardzo przydatny artykuł. Krótko, treściwie i na temat :)

  Odpowiedz
 9. 9

  Tomek

  Bardzo fajny wpis. Krótko, konkretnie i na temat. Takie proste kompendium wiedzy dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z marketingiem :) Pozdrawiam i czekam na kolejne wpisy :)

  Odpowiedz
 10. 10

  Michał

  Blog (lub inna forma publikowania treści, zwłaszcza, póki co, tekstowej) jest świetnym uzupełnieniem właściwie wszystkich kanałów reklamowych. Uważam, że nie da się go przecenić: większy ruch z Google (choćby na frazy z długiego ogona), wartościowa treść, którą możemy promować w kanałach społecznościowych (wartościowe treści są przez internautów chętniej udostępniane niż oferty) i na newsletterze (sporo osób zapisze się na newsletter nie dla produktów/towarów firmy, tylko właśnie dla tej treści – ale dzięki temu możemy do nich docierać również z ofertami), budowanie wizerunku eksperta, edukowanie potencjalnych klientów i pokazywanie zastosowań oferowanych produktów – do tego wszystkiego blog świetnie się nadaje. Mówiąc ogólnie: dobrze prowadzony blog firmowy/ekspercki może zwiększyć skuteczność kampanii reklamowej prowadzonej w dowolnym kanale.

  Odpowiedz

dodaj nowy komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © CONSIDER.PL


Kurs z Excela - samouczek HIT!

⇒ 500 przykładów funkcji ⇒ zadania z rozwiązaniami ⇒ triki i wskazówki

SPRAWDŹ 

i pobierz fragment za darmo