Powiązane wpisy

11 Comments

 1. 1

  jarek

  Warto dodać o nowoczesnych technologiach, które obecnie spełniają dużą rolę w zarządzaniu projektami. Są to narzędzie takie jak http://pmcompass.pl, które usprawniają pracę całego zespołu oraz przyczyniają się do szybkiego zakończenia prac.

  Odpowiedz
  1. 1.1

   consider

   Zgodzę się, że odpowiednie narzędzia mogą ułatwić pracę. Ale ze względu na to, że sam artykuł mówił o aspektach praktycznych prowadzenia projektu, nie można zapomnieć o tym, że wraz z postępem projektu coraz mniej osobom chce się aktualizować cokowlwiek. O ile na samym początku projektu, zdarza się, że wiele osób się wręcz prześciga w proponowaniu aplikacji, która ma być podstawą pracy zespołu projektowego, to później pojawiają się duże problemy, aby na tych samych osobach wyegzekwować nawet “odhaczenie” wykonania zadania w używanym programie. Narzędzia to jedno, a umiejętność ich wykorzystywania w pracy grupowej to drugie.

   Odpowiedz
  2. 1.2

   Wiktor

   Jarek masz rację – dobre oprogramowania teraz mogą zrobic więcej niż nam się wydaje. My w firmoie odkrylismy https://www.xtrf.eu i tak już od dwóch lat zostało, że nie możemy się obejść bez naszego e-organizatora.

   Odpowiedz
 2. 2

  smilero

  Etap świętowania jest jak dla mnie najlepszy! :D Wiadomo teoria, teorią a w praktyce różnie bywa niestety. Nie kiedy do etapu świętowania nie dochodzi. :c

  Odpowiedz

dodaj nowy komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © CONSIDER.PL


Kurs z Excela - samouczek HIT!

⇒ 500 przykładów funkcji ⇒ zadania z rozwiązaniami ⇒ triki i wskazówki

SPRAWDŹ 

i pobierz fragment za darmo