Powiązane wpisy

5 Comments

 1. maciek

  ile stron ma ten podręcznik excela? nie moge znalezć nigdzie informacji. pozdrawian

  Odpowiedz
  1. Piotrek

   Generalnie ten ebook nie ma stron ;) Cała główna treść znajduje się w pliku Excel. Wszystko było opracowywane w taki sposób, aby zajmowało jak najmniej miejsca i łatwo było odszukiwać poszczególne rozdziały. Teksty zostały skrócone do niezbędnego minimum. Nie ma lania wody, tylko przykłady wykorzystania poszczególnych funkcji Excel. Wersja PDF ma 83 strony – ale w skompresowanym formacie przypominającym “ściągę”. Gdyby przełożyć ten materiał na klasyczny układ książkowy z zachowaniem odpowiedniego formatowania itd, to wyszłoby pewnie z 300-400 stron.

   Odpowiedz
 2. Tymoteusz

  Właśnie takiego artykułu szukałem, bo niestety nie pamiętam niektórych ważniejszych opcji w exelu. Dziękuję za wpis i dużo ciekawych informacji.

  Odpowiedz
 3. Jankesd

  21,04.2018 Jankesd

  Dzień dobry powiem krótko i zwięźle na temat jak dla Mnie rewelacyjny przygotowany poradnik z Excela. Nic dodać nic ująć i do tego cena przystępna dla każdego i chyba oto chodziła, aby jak najwięcej osób skorzystała z nie go, a nie cena zaporowa.

  Dobrze opracowane kompendium i tak powinien wyglądać prosty podręcznik do nauki Excela. Napisany jest on prostym językiem dla zwykłego Kowalskiego z ulicy, a nie jak się spotyka wiedza encyklopedyczna, gdzie każdy z Nas przeczyta, a potem i tak nie rozumie co było napisane. Bardzo dobry pomysł z takim poradnikiem wszystko jest w jednym miejscu.

  Nie trzeba szukać u wujka Google, ale przede wszystkim jakość prezentowanego materiału. Wiadomo, iż nie każdego da się zadowolić tym pdf z uwagi na różny poziom Excela, ale jest to extra ściąga dla wszystkich i nawet dla początkujących oraz bardziej zaawansowanych.

  Mam nadzieje, że autor nie poprzestanie na wydanym poradnikiem i zrobi cały cykl poradników omawiający tylko jeden temat np.Wykresy i grafika w Excelu omówiony od A do Z po prostu krok po kroku dla każdego lub inny i taka seria by miała w sumie 10 poradników na dany temat.

  Ponadto ma Pan duży potencjał proszę jego wykorzystać jak w najlepszy sposób i ewentualnie zastanowić nad dalszą kontynuacją poradników w pdf.

  Odpowiedz
  1. Piotrek

   Dziękuję :)

   Odpowiedz

dodaj nowy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © CONSIDER.PL


Kurs z Excela - samouczek HIT!

⇒ 500 przykładów funkcji ⇒ zadania z rozwiązaniami ⇒ triki i wskazówki

SPRAWDŹ 

i pobierz fragment za darmo


X
Do 22 września KURS Analitycznego MYŚLENIA w super cenie. Zdobądź certyfikat do CV