Powiązane wpisy

5 Comments

 1. 1

  Angelika

  Skupienie się na jakości tekstu zawsze przynosi dobre efekty – oczywiście najczęściej trzeba na nie trochę poczekać, ale nie należy się zniechęcać, lepiej po prostu być konsekwentnym i uzbroić się w cierpliwość:)

  Odpowiedz
 2. 2

  Roman

  Jeżeli chcemy pozyskiwać ruch z wyników organicznych to wg przede wszystkim należy pamiętać o dwóch rzeczach – po pierwsze o odpowiednim doborze słów kluczowych i oczywiście właściwym ich użyciu, a po drugie o contencie.

  Odpowiedz
 3. 3

  Aleksander

  Coś w tym jest, już od dawna dodaje tylko wyjątkowe treści, co prawda dla danego projektu tylko raz w miesiącu, ale ruch stale wzrasta z organica.

  Odpowiedz
 4. 4

  Teleskop

  Czy to oznacza, że pozycjonowanie nie ma dziś sensu?

  Odpowiedz
  1. 4.1

   Piotrek

   :) nie powiedziałbym tak. Przemyślane pozycjonowanie zawsze będzie miało swój potencjał. Na pewno jest w stanie przyspieszyć wywindowanie pozycji wybranych stron w wynikach SERP (naturalne pozycjonowanie trwa jak widać nawet 6-8 miesięcy, co dla biznesu może być terminem nie do akceptacji). Wszystko też zależy od nasilenia konkurencji. Naturalne pozycjonowanie nigdy nie przebije pozycji stron, nad których pozycją pracuje sztab ludzi. SEO to temat rzeka…

   Odpowiedz

dodaj nowy komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © CONSIDER.PL


Kurs z Excela - samouczek HIT!

⇒ 500 przykładów funkcji ⇒ zadania z rozwiązaniami ⇒ triki i wskazówki

SPRAWDŹ 

i pobierz fragment za darmo