Szablony PowerPoint – przykłady slajdów do pobrania

Szablony PowerPoint to najszybsza metoda na poznanie różnych sposobów tworzenia prezentacji. Zamiast tracić godziny na przygotowywanie własnych slajdów „od zera”, wystarczy tylko, że wybierzemy interesujące nas szablony slajdów i dodamy własny tekst.

Z myślą o takiej nauce PowerPoint powstał podręcznik „Kurs PowerPoint – 500 przykładów slajdów„. Po kliknięciu w powyższy link dowiesz się szczegółów odnośnie tego podręcznika do nauki PowerPoint – jak go kupić w super niskiej cenie oraz pobrać.

Szablony PowerPoint

Ebook PowerPoint zawiera on ponad 500 szablonów slajdów PowerPoint. Cała ta książka jest pomyślana jako samouczek do nauki tworzenia prezentacji. Znajdziesz tam różne układy, różne techniki i diagramy, jakie są obecnie najczęściej wykorzystywane do opracowywania profesjonalnych slajdów.

A warto poznać program PowerPoint, gdyż jest to obecnie najpopularniejsza aplikacja służąca do przygotowywania prezentacji. A sama nauka PowerPoint wcale nie jest taka trudna, o ile dysponuje się licznymi szablonami slajdów, z których można czerpać inspirację lub też bezpośrednio wykorzystywać jako wzorce do własnej prezentacji.

PowerPoint szablony slajdów

Jeżeli chcesz oszczędzić dziesiątki godzin na naukę – wtedy „Kurs PowerPoint – 500 przykładów slajdów” jest stworzony dla Ciebie. Otrzymujesz do pobrania jedną wielką prezentację w formie pliku PPTX, a w niej znajdują się liczne szablony PowerPoint. I za każdym razem, gdy będziesz potrzebował na szybko przygotować prezentację, będziesz mógł się tymi materiałami posiłkować.

Są one dostępne w formie edytowalnej. To znaczy możesz dowolnie zmieniać kolory, wielkości poszczególnych elementów, czcionki, jak również dane na wykresach. Możesz również łączyć kilka schematów slajdów na jednym na zasadzie „kopiuj-wklej”. To idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie czują się dobrze w grafice i projektowaniu prezentacji.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły tego podręcznika – to wejdź na stronę Kursu PowerPoint i zapoznaj się z tam umieszczonymi szczegółowymi objaśnieniami. Jest tam również zamieszczony formularz kontaktowy w przypadku dodatkowych pytań odnośnie prezentowanej książki do nauki PowerPoint.

Liczne pochlebne opinie od pracowników znanych firm, którzy zakupili już tego ebooka, świadczą tylko o wielkiej przydatności tego samouczka, a przede wszystkim tych 500 szablonów PowerPoint, które on zawiera. Kurs PowerPoint w całości jest w formie elektronicznej i możesz korzystać z niego kiedy chcesz – i to przez wiele lat.

Podrecznik PowerPoint Krok po Kroku