Tworzenie prezentacji – 500 szablonów slajdów

Zrobienie jednego, dobrego slajdu w PowerPoint zajmuje średnio 30 minut. Dlatego tak przydatne okazują się szablony slajdów do prezentacji. Dzięki nim czas pracy ulega znaczącemu skróceniu.

Szablony slajdów pozwalają na skoncentrowanie się na części merytorycznej prezentacji. Dzięki nim nie tracimy czasu na zastanawianie się, jaki układ slajdu zastosować i gdzie umieścić poszczególne elementy. Mamy za to gotowe schematy i rozkłady, a nasza praca ogranicza się głównie do wpisania własnego tekstu. Zamiast tworzyć prezentację przez 4-5 godzin, możemy ją skończyć w godzinę.

Dzięki gotowym przykładom slajdów łatwiej jest też się uczyć samego PowerPointa. Wystarczy spojrzeć na przygotowane szablony slajdów, aby szybko zrozumieć, jak zostały one utworzone.

Szkolenie z PowerPoint – nauka na przykładach

Z myślą o takim sposobie nauki, a także jako pewnego rodzaju ściąga do szybkiego tworzenia własnych prezentacji, powstał ‘Kurs PowerPoint – 500 przykładów slajdów’. Cały kurs jest opracowany w formie ebook’a. A tym ebookiem jest jedna wielka prezentacja w formacie PowerPoint z ponad 500 szablonami slajdów.

Szablony slajdów

Dzięki temu samouczkowi PowerPoint będziesz miał możliwość szybkiego poznania różnych technik tworzenia slajdów. Możesz dowolnie dobierać interesujące cię układy i diagramy oraz kopiować je do własnej prezentacji. Ta książka PowerPoint sprawi, że szybko stworzysz własną profesjonalną prezentację. Wystarczy, że spośród kilkuset gotowych szablonów prezentacji wybierzesz te, które uznasz za przydatne.

Ten kurs PowerPoint jest uzupełnieniem książki Excel Nauka na przykładach, która już zdobyła setki pozytywnych opinii. Zastosowano tu ten sam schemat szkolenia – czyli zamiast czytać grube podręczniki lub oglądać wielogodzinne materiały video – otrzymuje się pliki z setkami przykładów, które najlepiej tłumaczą najpopularniejsze funkcje poszczególnych programów MS Office. Pliki są edytowalne – możesz je modyfikować i rozwijać.

Prezentacje – setki szablonów slajdów

Oprócz szablonów slajdów w ramach ebooka PowerPoint otrzymujesz również omówienie najważniejszych narzędzi edytorskich PowerPoint oraz liczne wskazówki odnośnie tego, jak przygotować dobrze wyglądającą prezentację.

Przykłady prezentacji

To szybkie szkolenie PowerPoint możesz zamówić na stronie produktowej Kursu PowerPoint – 500 przykładów slajdów. Dostępne jest ono w okazyjnej cenie 59 zł, co stanowi dobrą alternatywę dla wielogodzinnych, ale często daremnych, poszukiwań darmowych szablonów prezentacji.

Ten ebook możesz mieć na komputerze już za 3 minuty, bo tyle trwa cały proces zamówienia. Natomiast korzystać możesz z niego przez wiele lat – gdyż umieszczone tam szablony slajdów są uniwersalne i ponadczasowe. Dobrane zostały w taki sposób, aby pokazać przekrój możliwości oraz technik wykorzystywanych przy projektowaniu prezentacji.

Prezentacje do pobrania i edytowania

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie tego szkolenia PowerPoint, skorzystaj z formularza kontaktu umieszczonego na stronie kursu. Odpowiadam zwykle tego samego dnia.

X