Pomagam firmom w pracy z danymi. Ecommerce + Sprzedaż + Logistyka + Finanse + Marketing. Automatyzuję raporty, tłumaczę zależności, wskazuję rozwiązania. 
Czujesz, że możesz wyciągnąć więcej z danych, ale nie wiesz JAK?.
ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE KONSULTACJE >

Zdjęcia do prezentacji w Power Point

Gdy przychodzi nam na szybko przygotować jakąś prezentację, często napotykamy na problem braku właściwych zdjęć. Jak dla mnie prezentacja równa się tekst plus grafika. To właśnie odpowiednio dobrane „obrazki” w większości przypadków sprawiają, że dana prezentacja przyciąga lub odpycha.

Warto dlatego na bieżąco gromadzić sobie w oddzielnym katalogu zdjęcia, które będą mogły być wykorzystane przy tworzeniu prezentacji w Power Point. Zdarza się bowiem, że znalezienie dobrych zdjęć w Google, czy Flickr, może zająć sporo czasu. A może nam jego brakować.

Poniżej prezentacja zawierająca 100 zdjęć. Prezentację tę można zapisać w edytowalnym formacie .ppt na swoim komputerze i bez problemu wykorzystywać do tworzenia własnych slajdów.

Twoja ściąga z EXCEL lub PowerPoint
Poznaj setki praktycznych przykładów!
500 funkcji Excel + 500 slajdów PowerPoint

Zobacz podręcznik =>

Dodaj komentarz

X