Kurs Excela – najlepszy samouczek od podstaw po zaawansowane funkcje

Najszybsza metoda nauki Excela to nauka na przykładach. Zamiast oglądać kurs video, na których jedna funkcja Excel jest objaśniana przez 10 minut, mam dla Ciebie lepsze rozwiązanie. Kurs Excela w postaci samouczka, który możesz mieć zawsze pod ręką.

Niniejszy podręcznik Excela zawiera kilkaset przykładów funkcji i formuł oraz najczęstsze obliczenia wykonywane w arkuszach kalkulacyjnych. Uczy on praktycznej wiedzy i umiejętności. Książka Excel bazuje na doświadczeniu zdobytym podczas kilkunastoletniej pracy jako analityk w największych firmach w Polsce oraz podczas realizowanych szkoleń z Excela.

Kurs Excela – dlaczego warto uczyć się obsługi arkuszy kalkulacyjnych?

Spójrzmy na ogłoszenia publikowane na jednym największym w Polsce portalu pracy. Jakie oczekiwanie wobec kandydatów przewija się tam najczęściej?

„Sprawna obsługa pakietu MS Office (głównie Excel)”.

„Znajomość Excel (warunek konieczny)”.

„Praktyczna znajomość MS Excel”.

Nie da się ukryć. MS Office, a w szczególności Excel, to najpopularniejszy program biurowy na świecie. Pracują na nim miliony osób w tysiącach firm. Za pomocą arkuszy kalkulacyjnych można rozwiązać szereg zadań z różnych dziedzin. Dlatego też jego dobra znajomość pożądana jest na wielu stanowiskach pracy.

Zainwestuj w siebie! Naucz się Excela z książką 'Excel. Nauka na przykładach’

Nauka Excela może być prosta. Kluczem do poznania Excela jest nauczenie się kilkudziesięciu najczęściej wykonywanych w nim obliczeń i zadań. A najłatwiej to osiągnąć, śledząc przykłady z gotowymi rozwiązaniami. W ten sposób, krok po kroku, zdobywa się coraz większą biegłość w posługiwaniu się Excelem. Te same techniki obliczeń można potem modyfikować i wykorzystywać przy innych danych i zadaniach.

Z myślą o takiej formie nauki powstał kurs Excela w postaci ebooka 'Excel. Nauka na przykładach’. Skorzystało z niego już tysiące osób, jak również liczne firmy wykupiły licencje dla swoich pracowników.

Dlaczego ten kurs Excela jest taki dobry? Spróbuję to wyjaśnić pokrótce w paru punktach:

  • Zawiera on setki gotowych, uniwersalnych formuł.
  • Otrzymujesz plik Excel – zatem nie tracisz czasu na przepisywanie formuł z książki. To duża przewaga wobec tradycyjnych książek Excel.
  • Krok po kroku opisane w nim zostały zasady korzystania z tabel przestawnych wraz z przykładami ich zastosowania.
  • Załączono ponad 30 trików i praktycznych wskazówek ułatwiających codzienną pracę na Excelu.
  • Podręcznik zawiera 60+ zadań w Excelu wraz z rozwiązaniami – czyli formuły pokazane w praktycznych zastosowaniach. Bezcenna wiedza, jak radzić sobie z zadaniami obliczeniowymi z różnych dziedzin w MS Excel.
  • Materiał jest udostępniany w formacie ‘XLSX’ oraz ‘PDF’ (brak wersji papierowej). W ten sposób można go mieć zawsze pod ręką – w pracy i w domu; na komputerze i smartfonie.
  • Szybko odnajdziesz w nim objaśnienia funkcji wraz z przykładami ich wykorzystania. Gdy ma się taką ściągę, nie trzeba uczyć się wszystkich funkcji na pamięć. Wracasz do nich, kiedy jest to potrzebne.

A to wszystko w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Szczegółowe informacje na stronie: https://consider.pl/excel-ebook

X